Výzva 56 | Twin Group | Výzva 56 financované programy

Výzva 56Rozšiřte své studentské a učitelské obzory ve Velké Británii s našimi programy financovanými Výzvou!

Výzva 56
Kontaktujte nás

Výzva 56

English

    Click here for an English translation!

 

Každý rok tisíce studentů cestují do Velké Británie pro obohacení života a nasbírání nových zkušeností s anglickým jazykem. Jsme rádi, že můžeme tento rok poskytnout českým studentům a učitelům příležitost studovat, díky programu Výzva 56, na naší akreditované škole v Anglii. S naší školou Twin, bude vaší škole umožněno cestovat do hlavního města Londýn nebo do okouzlujícího města Eastbourne při pobřeží a zároveň absolvovat kurz anglického jazyka pro studenty nebo program rozvoje schopností pro učitele.

Náš program zabývající se Výzvou 56 může být navržen, aby vyhovoval přímo požadavkům a potřebám vaší skupiny, s vysoce kvalitními hodinami angličtiny, poutavou výukou a s komfortními možnostmi ubytování.

 

Jak nás zkontaktovat…

Jamie Currier

Rádi uslyšíme, že máte zájem absolvovat program Výzva 56 s Twin! Pro vice informací, prosím kontaktujte našeho obchodního manažera, Jamie Curriera.

Email: jcurrier@twinuk.com
Telefon: +44 (0)20 8297 3273
Skype: jamiejcurrier

 

 

Proč si vybrat Twin?

Chápeme, že ubytování je jedním z nejdůležitějších aspektů vašeho pobytu. Proto poskytujeme velký rozsah možností ubytování, aby odpovídaly požadavkům vaší skupiny a rozpočtu. Ať už chce vaše skupina zažít britský životní styl a bydlet u rodiny nebo bydlet nezávisle v hotelu či hostelu, o ubytování není třeba mít strach. Nabízíme perfektní portofolio možností pro studenty a učitele.

Chcete objevit nejlepší atrakce a památky v Londýně či Eastbourne? Můžeme vám poskytnout lístky na zajímavé prohlídky nebo atrakce, pouze za malý příplatek. Stačí se jen zeptat našeho poradce.

 

Iconic Big BenEastbourne pier

Twin English school London

 


Twin Group is affiliated and associated with the following professional organisations:

 
 
 
 
 
 
Error loading userControl '~/usercontrols/Corp/Redirects.ascx'